Rozkład jazdy MZK w aplikacji Biała Podlaska

Od kilku dni aplikacja Biała Podlaska ma swoją nową funkcjonalność w postaci rozkładu jazdy miejskich autobusów. Sprawdzimy w niej jak dojechać z konkretnej ulicy do wyznaczonego celu najlepszym połączeniem albo po prostu wyszukamy godzin odjazdu konkretnej linii.

Aby skorzystać z nowej opcji wystarczy pobrać najnowszą aktualizację aplikacji Biała Podlaska. W odnowionym wyglądzie znajdziemy zakładkę Komunikacja, pod którą kryje się przewodnik bo rozkładzie MZK. Możemy skorzystać z najszybszej opcji, pojawiającej się tuż po uruchomieniu, czyli wyszukaniu połączenia autobusowego lub sprawdzić rozkład konkretnej linii.

pobierz aplikację z Google Play

Wystarczy wyszukać ulicę przystanku początkowego i końcowego oraz godzinę odjazdu. Aplikacja automatycznie wyszuka linie kursujące na danej trasie a nawet wyświetli trasę na mapce. Można wybierać między wariantami z przesiadką lub bez, a także sprawdzić który autobus przyjedzie najwcześniej, a który pokona wyznaczoną trasę w najszybszym czasie.

pobierz aplikację z App Store

Nowa funkcja pokazuje nam także rozkład jazdy według wszystkich dostępnych linii oraz przystanków. Dodatkowo możemy dodać swoje przystanki do ulubionych, aby mieć je zawsze pod ręką. Najnowsza aktualizacja jest już dostępna na systemy Android, niedługo będą mogli ją pobrać użytkownicy smartfonów z innym oprogramowaniem.

pobierz aplikację na Windows Phone

 

Żródłó: bialapodlaska.pl